INFO PER OPTREDEN OP AFFICHES

onder deze lijst

zon 17 nov          Sint Niklaas, 17u *

ma 18 nov           Oedelem, 14 *

di 19 nov             Riemst, 14u *

woe 20 nov         Gits, 14u

ma 25 nov           Riemst, 14u *

di 26 nov             Gits, 14u

woe 27 nov         Gits, 14u

zat 30 nov           Torhout, 20u

di 3 dec               Tollembeek, 14u

zat 7 dec             Gits, 15u

zon 8 dec            Gits, 15u

ma 9 dec             Moorslede, 14u

zon 15 dec          Brugge, 14u

ma 16 dec           Brugge, 14u

vrij 20 dec           Kortrijk, kerstevent

vrij 20 dec           Loppem, 14u

zat 21 dec           Brugge, 15u

zon 22 dec          Blankenberge, 21u

vrij 27 dec           Oostkamp, 21u

ma 30 dec           Varsenare, 14u

di 31 dec             Dendermonde, 20u *

2020

zon 5 jan             Houthulst, 14u *

di 7 jan                Marke, 14u30

zon 26 jan           Koekelare, 15u

zon 12 jan           Ingelmunster, 14u

zon 9 feb             Kapellen, 18u 

ma 10 feb           Ingelmunster, 14u

zon 23 feb          Dendermonde, 14u

zon 23 feb          Baasrode, 20u

vrij 28 feb           Bissegem, 23u

ma 2 maart        Evergem, 14u30

vrij 6 maart        Koekelare, 20u

zon 22 maart     Ingelmnster, 14u

zon 12 april        Dendermonde, 14u

ma 13 april         Appelterre, 17u

ma 20 april         Ingelmunster, 14u

zon 3 mei            Koekelare, 15u

zat 9 mei mei      Pijpelheide, 20u

zon 17 mei          Boortmeerbeek, 18u

zon 31 mei          Ingelmnster, 14u

zon 31 mei          Baasrode, 20u

ma 8 juni             Appelterre, 17u

zon 14 juni          optie, Koekelare

ma 15 juni           Ingelmunster, 14u

zon 28 juni          optie

vrij 3 juli              privé

zon 5 juli             Buggenhout, 16u

zon 5 juli             optie

zat 11 juli            optie Torrevieja

zon 12 juli           optie Kortemark

zon 19 juli           Ingelmnster, 14u

zat 1 aug             Oostkamp, 16u

zat 1 aug             Opwijk, 21u

zat 1 aug             Meulebeke, info volgt

zon 2 aug            Koekelare, 15u

zon 4 okt             Baasrode, 20u

di 6 okt                Scherpenheuvel, 14u

woe 7 okt            Scherpenheuvel, 14u

do 8 okt               Scherpenheuvel, 14u

vrij 9 okt              Scherpenheuvel, 14u

zat 10 okt            Gits, 20u

zon 18 okt           Ingelmnster, 14u

zat 24 okt            Blankenberge, 20u30

zon 25 okt           Dendermonde, 14u

zon 1 nov            Koekelare, 15(

ma 2 nov             Ingelmunster, 14u

woe 25 nov         Heule, 14u30

zon 29 nov          Ingelmnster, 14u

© 2017 Frank Valentino Independent